Експоцентр України

Експоцентр України
зірочок - 4, відгуків - 1
м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1
+38 (044) 596-91-11, 596-91-01

facebook

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) – державна виставкова установа України, організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, потужний демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях.
Виставковий центр діє з 1958 року, є членом Світової Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), Виставкової федерації України (ВФУ).

Закрита виставкова експозиційна площа – 18 тис. м², експозиційна відкрита площа – 21 тис. м², площа демонстраційних майданчиків, конкурних полів – 30 тис. м².
Загальна площа території становить 286,3 га, з них: понад 48 га – забудовані землі, 171 га – садово- та лісопаркова зони, 3,5 га – ставки і озера.

Територія Експоцентру України географічно розташована у заповідному Голосіївському лісі на південному заході Києва. На території Експоцентру України – 180 будинків і споруд, 20 з яких отримали статус історико-культурних пам’яток України.

Національний комплекс «Експоцентр України» має структурні підрозділи, які забезпечують комплекс послуг для експонентів:
– проектування, дизайн, художнє оформлення експозицій
– монтаж, демонтаж і прокат виставкового обладнання
– стандартна забудова стендів
– рекламно-інформаційна підтримка виставкових та мистецьких заходів
– квітково-декоративне оформлення експозицій, ландшафтне проектування та озеленення
– організація проживання у готелях
– кейтеринг, проведення банкетів, фуршетів
– клінінгові послуги

Історія
У 1949 році було підписано Постанову Ради Міністрів СРСР про будівництво в Києві Республіканської сільськогосподарської виставки. Будувалась вона на місці невеличкого приміського хутірця Червоний трактир. Будівництво розпочалося в 1952 році і тривало 6 років.
Офіційне відкриття виставки відбулося 6 липня 1958 року.

Тоді у складі виставки були такі павільйони: Головний, “Машинобудування й приладобудування”, “Вугільна, нафтогазова та металургійна промисловість”, “Енергетика та електрифікація”, “Будівництво та промисловість будівельних матеріалів”, “Пластмаси та полімерні матеріали”, “Землеробство”, “Зернові та олійні культури”, “Технічні культури”, “Тваринництво”, “Овочівництво, садівництво і виноградарство”, а також павільйони натурного показу тваринництва. Згодом були побудовані павільйони “Вугільна промисловість” з макетом діючої шахти, “Періодичні виставки”, “Механізація і електрифікація сільського господарства”, “Товари народного споживання”, “Багатства моря”, організовані павільйони “Народна освіта” і “Наочна агітація”.

Перед відкриттям Республіканська сільськогосподарська виставка була перейменована на Виставку передового досвіду в народному господарстві УРСР. Виставка протягом своєї діяльності ще неодноразово змінювала назву: Виставка досягнень народного господарства, Центр виставок та ярмарків України, Національний виставковий центр України і, нарешті, Національний комплекс «Експоцентр України».

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх